ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Головна  |  Мапа сайту  |  Зворотній зв'язок
Ім'я:
 Пароль:
Увійти
Назад 
Відділення нейрохірургії № 2

Розташування (новий хірургічний корпус, ІV поверх)

Пост:
+380(56) 373-09-48

Телефон внутр. зв'язку:
23-17

Зав. відділенням:
+380(56) 713-51-13

Андрій Григорович СІРКО


Відділення церебральної нейрохірургії було створено в обласній лікарні ім. Мечникова в 1972 р. У відділенні працюють лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії, які постійно вдосконалюють свої знання, приймають участь у міжнародних конференціях, ведуть активну наукову діяльність. Крім того, наші лікарі пройшли стажування у провідних клініках Європи (Німеччина, Англія, Франція і Голландія) і СНД (Москва, Санкт-Петербург, Мінськ, Київ).

Науково-методичне керівництво роботою відділення здійснює кафедра нервових хвороб та нейрохірургії Дніпропетровської державної медичної академії (зав. кафедрою - д.м.н., професор Людмила Антонівна ДЗЯК). Куратор нейрохірургічної служби -д.м.н., професор Микола Олександрович ЗОРІН.

У відділенні розроблені власні і впроваджені сучасні нейрохірургічні технології при лікуванні пухлин, травм і захворювань головного мозку.

На протязі року у відділенні проходять лікування понад 1500 пацієнтів, виконується близько 800 оперативних втручань з використанням надсучасних технологій:
- нейронавігаційні технології;

- використання стереотаксичної системи (біопсія новоутворень головного мозку, лікування Паркінсонізму та рухових розладів);

- мікрохірургічні операції з використанням сучасного мікроскопу

- пластика складних дефектів черепу;

- встановлення сучасних лікворошунтуючих систем;

- видалення пухлин ультразвуком.

Відділення нейрохірургії № 2