ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Головна  |  Мапа сайту  |  Зворотній зв'язок
Ім'я:
 Пароль:
Увійти
Назад 
Відділення приймально-діагностичне

Розташування (новий хірургічний корпус, I поверх)

Пост:

+380 (56) 375-09-13

Телефон внутр. зв'язку:
24-59

Зав. відділення:
+380 (56) 795-55-20

КУНИК Володимир Григорович


Приймально-діагностичне відділення – важливий багатофункціональний елемент у структурі КЗ "ОКЛ імені І.І. Мечникова", перша ланка на шляху хворого до видужання.

А тому пріоритет роботи відділення у максимально швидкій та точній реєстрації, оперативному наданні кваліфікованої невідкладної допомоги та, за потреби, подальшому скеруванні хворого до відповідного відділення лікарні.

Цей лікувально-діагностичний підрозділ відповідає не лише за надання ургентної допомоги пацієнтам, їх консультуванню, а й забезпечує виконання найширшого спектру діагностичних процедур різного ступеня складності, необхідних лабораторних, інструментальних, функціональних, рентгенологічних та інших досліджень.

Структура ПДВ налаштована таким чином, аби пацієнти, що звернулися за профільною медичною допомогою якнайшвидше отримали її, а не гаяли час у безкінечних чергах.

Швидкий реєстраційний етап, комфортні обладнані оглядові кабінки, де відбувається огляд та консультація чергового лікаря, та, за потреби, профільного спеціаліста, кабінет УЗД та інших методів діагностики, травмпункт, реанімаційний зал – усе це працює спільно та злагоджено.

Адже вірно настроєна логістика слідування пацієнтів відділеннями лікарні – перша умова швидкого та продуктивного лікування.

Завдяки високій кваліфікації спеціалістів та діагностичним можливостям відділення, постановка навіть складних діагнозів реалізується точно та в найкоротший термін.

У період загострення ситуації на сході України відділення стало надійним форпостом із надання медичної допомоги пораненим воїнам, близько 2500 солдат із різним ступенем складності поранень і травм були доставлені до приймального відділення Мечникова.

І досі надходження пацієнтів із "гарячих точок" країни не припиняється.

Крім того, на базі відділення віднедавна запрацював Центр інноваційної хірургії, де молоді спеціалісти і студенти мають змогу в режимі реального часу спостерігати за ходом складних ендоскопічних операцій, що їх виконують хірурги з великим клінічним досвідом.

Кожен, хто звертається по допомогу до приймально-діагностичного відділення може бути впевненим у якісному та своєчасному наданні медичної допомоги, яким би складним не був той чи інший клінічний випадок.