ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Головна  |  Мапа сайту  |  Зворотній зв'язок
Ім'я:
 Пароль:
Увійти
Назад 
Відділення рентген-діагностичне

Розташування (рентген-діагностичний корпус)

Зав. відділенням:
+380 (56) 373-09-33

Телефон внутр. зв'язку:
21-95

Віктор Петрович ШАТАЙЛО


Основні напрямки роботи відділення:

1) проведення діагностичних рентгенівських досліджень в обласній консультативній поліклініці та стаціонарних відділеннях лікарні;

2) надання цілодобової діагностичної допомоги ургентним хворим в рентгенівському кабінеті та кабінеті комп’ютерної томографії приймально- діагностичного відділення;

3) надання консультативної та організаційно-методичної допомоги лікувальним закладам області;

4) підготовка лікарів-інтернів та рентгенолаборантів;

5) проведення науково-практичних конференцій.

Безперебійну роботу відділення забезпечують 16 кваліфікованих лікарів–рентгенологів. Для надання якісної кваліфікованої допомоги в рентгенодіагностичному відділенні є все необхідне:

- 8 рентген-діагностичних кабінетів;

- мамограф;

- 2 кабінета комп’ютерної томографії;

- флюорограф;

- кабінет магнітно-резонансної томографії.

У відділенні постійно впроваджуються нові технології дослідженнь.

В кабінеті спіральної комп'ютерної томографії виконуються методики – ангіографії cудин головного мозку, шиї, легень, середостіння та нирок, а також болюсні дослідження черевної порожнини. Впроваджується методика нейронавігації злоякісних пухлин головного мозку з біопсією для визначення хіміопрепаратів та дози променевої терапіі.

В кабінеті магнітно-резонансної томографії використовуються такі нові методики, як: магнітно–резонансна томографія головного мозку та хребта з використанням засобів контрастування; дослідження органів середостіння; суглобів; кінцівок.

В рентгенівських кабінетах постійно використовуються нові цифрові методи дослідження, які надають можливість значно покращити якість діагностики органів грудної порожнини.

Відділення рентген-діагностичне