ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Login Зворотній зв'язок Мапа сайту
« Назад | Відділення анестезіології та інтенсивної терапії № 3 (для хворих урологічного профілю)

Розташування (урологічний корпус, І поверх)

Пост:
+380(56) 756-95-95

Телефон внутр. зв'язку:
22-62

Зав. відділенням:
+380(56) 373-09-65

Ольга Станіславівна ГАРМІШ


Наше відділення - єдине спеціалізоване відділення для хворих з урологічною патологією серед багатопрофільних лікарень України.

Відділеня забезпечує роботу 5 операційних, а також палат інтенсивної терапії на 6 ліжок. У палатах інтенсивної терапії проводиться передопераційна підготовка та післяопераційна корекція гомеостазу у найбільш важкого контингенту пацієнтів. Особливої ​​уваги заслуговують хворі з важкою супутньою патологією серцево-судинної системи, яким у відділенні виконуються дослідження показників математичного аналізу варіабельності ритму серця та центральної гемодинаміки. Операційні оснащені сучасною дихальною і стежильною апаратурою.

Відділення є базою для проведення наукових досліджень з актуальних питань анестезіології та інтенсивної терапії. На нашій базі захищені 4 кандидатських дисертації, проведені клінічні випробування 12 форм вітчизняних і зарубіжних препаратів, опубліковані понад 150 друкованих праць.

Спільно з кафедрами анестезіології та урології Дніпропетровської державної медичної академії розроблені та впроваджені в практику:

- алгоритми інтенсивної терапії у хворих з гнійно-септичної патологією нирок;

- методика протиішемічного захисту нирки, алгоритм профілактики тромбоемболічних ускладнень;

- особливості антибіотикопрофілактики і антибактеріальної терапії в урології.

Протягом 25 років відділення займається науковими розробками і практичним впровадженням найбільш безпечних методів регіонарної анестезії та органопротекторной інтенсивної терапії, які дозволяють не тільки провести знеболювання при урологічних операціях у хворих з важкою супутньою патологією, а й максимально відновити порушену функцію нирок, компенсувати важку супутню патологію.

Фахівці відділення професійно грамотні і по-людськи добрі. У відділенні працюють 2 кандидати медичних наук, більше 60% співробітників мають вищу кваліфікаційну категорію.


Відділення анестезіології та інтенсивної терапії № 3 (для хворих урологічного профілю)


 
 
РОЗШИРЕНА ВЕРСІЯ