ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Login Зворотній зв'язок Мапа сайту
« Назад | Відділення інтенсивної терапії для новонароджених

Розташування (пологовий будинок)

Телефон внутр. зв'язку:
28-69

Зав. відділенням:
+380 (56) 756-95-43

Борис Анатоліївич ПАВЛЕНКО


Відділення інтенсивної терапії новонароджених

Відділення інтенсивної терапії новонароджених надає висококваліфіковану реанімаційну допомогу дітям, які народилися хворими або захворіли у ранньому неонатальному віці, а також немовлятам, які були народжені набагато раніше сроку та мають вагу менше 1000 грамів!

У нашому відділенні створені найоптимальніші умови для виходжування новонароджених дітей. Створені всі умови також і для батьків дитини, щоб у них були виключно позитивні емоції, котрі тільки допомагають дитині одужувати. У нашому відділенні інтенсивної терапії новонароджених акушерського стаціонару батьки дитини приймають активну участь в житті свого немовляти, що знаходиться на лікуванні.

Колектив відділення інтенсивної терапії зробить все задля здоров'я вашого немовляти! Жодне сучасне обладнання не може бути порівняно з професіоналізмом наших співробітників! Наш досвідчений медичний персонал завжди прийде на допомогу Вам та Вашим дітям!

Важлива інформація

Щороку у відділенні інтенсивної терапії новонароджених необхідне лікування та обстеження отримують діти з екстремально низькою вагою (до 1000 гр.) та дуже низькою вагою (до 1500 гр.) тіла. За необхідністю здійснюється транспортування дітей в інші лікувальні заклади України для проведення оперативного втручання.

Для лікування новонароджених використовуються сучасні методики інтенсивної терапії новонароджених:

-респіраторна підтимка - пацієнт-тригерна ШВЛ, високочастотна ШВЛ, неінвазивна ШВЛ, CPAP, у тому числі введення препаратів сурфактанту;

-проведення парентерального харчування з використанням препаратів амінокислот, ліпідів, вітамінів та мікроелементів;

-забезпечення венозного доступу - глибокі центральні венозні лінії та периферичні катетери;

-постійний моніторинг життєво важливих функцій - пульсоксиметрія, температура центральна та периферична, ЕКГ;

-проведення загальної гіпотермії;

-забезпечення максимально комфортних умов для дитини в інкубаторах інтенсивної терапії з сервоконтролем температури та вологості;

-виходжування недоношених немовлят з дуже малою та екстремально низькою вагою тіла з застосуванням елементів розвиваючого догляду;

-проведення ентерального годування з використанням спеціалізованих і лікувальних сумішей.

За необхідністю у подальшому лікуванні та обстеженні мама з дитиною переводяться у відділення патології новонароджених та недоношених дітей.
 
 
РОЗШИРЕНА ВЕРСІЯ