ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Login Зворотній зв'язок Мапа сайту
« Назад | Відділення для хворих чорнобильського контингенту

Розташування (новий хірургічний корпус, VII поверх)

Пост:
+380(56)373-09-34

Зав. відділенням:
+380(56)713-51-05

Телефон внутр. зв'язку:
20-65

Марина Володимирівна ДАНИЛОВА


Відділення для хворих Чорнобильського контингенту з терапевтичними, неврологічними і психосоматичні ліжками було створено в 1997 році згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 1218 від 4 жовтня 1996 року, в якому Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова визнана спеціалізованим лікувальним закладом з надання медичної допомоги особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

У відділенні працюють лікарі 3-х спеціальностей: терапевт, невропатолог і психіатр, які мають вищу кваліфікаційну категорію. Двоє з лікарів - кандидати медичних наук.

У лікуванні пацієнтів використовується психосоматичний підхід, який розглядає хворобу, як взаємодію біологічних, психологічних і соціальних факторів.

Діагностичний та лікувальний процес у відділенні проходить за участю співробітників кафедр Дніпропетровської медичної академії, фахівців інших спеціалізованих відділень лікарні.

Протягом багатьох років превалюють пацієнти, які страждають дисфункцією вегетативної нервової системи з різноманітними пароксизмальними станами, психічними розладами внаслідок енцефалопатії, гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця, виразковою хворобою. Соматичні розлади у пацієнтів відділення, як правило, супроводжуються емоційними і афективними розладами. Введення в план лікування таких хворих психофармакотерапії та психотерапії дозволяє пришвидшити стабілізацію соматичного стану, скоротити терміни перебування хворого в стаціонарі, поліпшити якість ремісії хронічного захворювання.

Велика діагностична база лікарні дозволяє використовувати сучасні методи при діагностиці захворювань серця і серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, захворювань внутрішніх органів, патології мозку, онкозахворювань.

У відділенні широко застосовуються ультразвукові методи дослідження, доплерографія, лабораторна і радіонуклідна діагностика, магнітно-резонансна томографія, комп'ютерна томографія, нейрофізіологічна діагностика, ангіографія судин головного мозку, коронарних артерій і судин кінцівок.

Поряд з медикаментозною терапією широко використовуються фізіотерапія, лікувальна фізкультура, гіпербарична оксигенація.

Постійно впроваджуються нові методики обстеження та лікування.
 
 
РОЗШИРЕНА ВЕРСІЯ