ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Login Зворотній зв'язок Мапа сайту
« Назад | Обласна консультативна поліклініка

Розташування

Реєстратура:
+380 (56) 713-51-32

+380 (56) 373-09-17

+380 (56) 373-09-83

Зав. поліклінікою:
+380 (56) 373-09-16
Телефон внутр. зв'язку:
45-06

ПОПОВА Оксана Миколаївна


Консультативна поліклініка є головною поліклінічною установою в Дніпропетровській області, яка здійснює лікувально-консультативну, учбову, експертну і організаційно-методичну роботу.

У поліклініці ведеться прийом по 42 лікарським спеціальностям, що охоплюють всі основні розділи медичної практики.

Тут щорічно обслуговується більше 300 тисяч хворих, з них 67% хворих - з міст і районів області, а 33% - хворі з обласного центру.

В консультативній поліклініці широко застосовуються консультації клінічних працівників (професорів і доцентів) 12 кафедр медичної академії, розташованих на базах спеціалізованих відділень лікарні, а також завідувачів відділеннями. В цілому, такими консультаціями охоплюється більше 10% всіх хворих, що звертаються.

Для проведення складних обстежень і лікувальних маніпуляцій, в поліклініці організовано діагностичне відділення, яке оснащене сучасним медичним обладнанням (ультразвуковими діагностичними апаратами, ультразвуковим діагностичним доплером, електрокардіографами, спірографами, енцефалографами, ехокардіографами, фіброгастроскопами, фібробронхоскопами, фіброколоноскопами).

Нами широко застосовується практика комплексних виїздів лікарів поліклініки в міста і райони області з ендоскопічним, ультразвуковим та ін. обладнанням для обстеження певних груп хворих з подальшим відбором їх на госпіталізацію в обласну лікарню ім. І.І. Мечникова для планового оперативного або консервативного лікування (ВІДЕО).


Ви можете скористатися можливістю попередного запису на консультацію до лікарів обласної консультативної поліклініки (запис здійснює лише профільний лікар за місцем проживання. Натисніть, щоб дізнатися більше про цю можливість).

Графік роботи консультативної поліклініки в період травневих свят

Розклад прийому лікарів за напрямками:


Обласна консультативна поліклініка


 
 
РОЗШИРЕНА ВЕРСІЯ