ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Login Зворотній зв'язок Мапа сайту
« Назад | Відділення акушерське

Розташування (пологовий будинок)

Телефон внутр. зв'язку:
20-90

Приймальне відділення:
+380 (56) 713-51-08

Зав. відділенням:
+38(056)373-09-56

МОСТОВА Ганна Георгіївна


Поява на світ дитини – радісна подія в житті кожної жінки. У вагітних виникає багато питань: де і як народжувати, який пологовий будинок вибрати? Майбутні мами зазвичай прагнуть дізнатися якомога більше про пологовий будинок, в якому вони планують народжувати.

Це зрозуміло, тому що не дарма кажуть: "Попереджений, значить озброєний". Вони створюють сайти, спілкуються в інтернеті, і більшість із них приходять до висновку, що одним із найкращих пологових будинків є акушерське відділення лікарні ім. Мечникова, в якому працює команда досвідчених висококваліфікованих професіоналів . Сюди направляють вагітних з важкими патологіями, фізіологічними ускладненнями, які виникли під час вагітності, саме тут здійснюють унікальні операції, а завдяки умілим рукам команди акушерів–гінекологів, анестезіологів та неонатологів найскладніші пологи протікають швидко і безболісно. Якщо Ви просто здорова жінка, то Ваше бажання - це основний показник для проведення пологів у наc!

І тому не тільки з Дніпра, а із багатьох країн світу їде майбутня породілля зі своїми близькими, щоб знайти своє маленьке щастя.

Під нашим дахом об'єдналися п'ять підрозділів, тісно пов'язані один з іншим сферами діяльності: відділення патології вагітних, індивідуальні пологові зали, відділення спільного перебування матері і дитини, відділення акушерської та дитячої реанімації.

Пологовий будинок проводить "сімейні пологи": близька людина може підтримати майбутню маму в найвідповідальніший момент її життя.

Цією людиною може бути як мама породіллі, так і близька подруга чи сестра. Хоча найчастіше під сімейними пологами маються на увазі саме пологи з чоловіком, з батьком дитини.

Програми пологів у нас - це пологи в комфортних, домашніх умовах, з високопрофесійним персональним лікарем.

У зв'язку з тим, що кількість звернень пацієнток з інших міст до нас за останній час значно збільшилась, ми розробили спеціалізовану програму пологів.

Про роботу акушерського відділення: ПРЕЗЕНТАЦІЯ


Відділення акушерське


 
 
РОЗШИРЕНА ВЕРСІЯ