ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Login Зворотній зв'язок Мапа сайту
« Назад | Презентація спеціалізованого видання "Невідкладна військова хірургія"

No documents found10.06.2015 року о 14 годині в Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова в приміщенні конференц-залу старого хірургічного корпусу відбудеться презентація українського перекладу англомовного спеціалізованого видання "Невідкладна військова хірургія".

Проект було здійснено стараннями Американсько-української медичної фундації (АУМФ) з спираючись на підручник "Emergency War Surgery" (4-те вид., 2013 р.).

Це збірник передових принципів і практик воєнно-польової хірургії, які сьогодні використовують військові хірурги США.

"Невідкладна військова хірургія" докладно описує діагностику та способи лікування травм різних систем та анатомічних ділянок людського організму, отриманих під час військових дій.

Головний гість і доповідач на імпрезі доктор українського походження з США Борис ЛЕГЕТА.

Зазначений видавничий проект є складовою системної підтримки західної української діаспори в боротьбі України з російською агресією на Донбасі.

У ході імпрези доктор Борис ЛЕГЕТА не тільки розповість про спеціалізоване україномовне видання, а й передасть для потреб лікарні імені Мечникова вже надруковані примірники книги.

Як відомо, саме Дніпропетровська обласна лікарня імені Мечникова стала одним із центрів першої допомоги та лікування поранених бійців ЗСУ під час військових дій на Донбасі.

До честі січеславських медиків вони жертовно і з високим професіоналізмом виконували і виконують свою роботу.

Тому цілком природно, що такий потрібний дар українців з США призначений саме для цього медичного закладу.

Інформаційний спонсор імпрези всеукраїнський щомісячник "Бористен".
 
 
РОЗШИРЕНА ВЕРСІЯ