ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Login Зворотній зв'язок Мапа сайту
« Назад | Відділення ендокринної хірургії

Розташування (новий хірургічний корпус, VI поверх)

Ординаторська:

+380(56) 756-95-30

Телефон внутр. зв'язку:
20-18

Зав. відділенням:

+380(56) 373-09-57

Ілля В’ячеславович ДЕЙНЕКО


У відділенні на 30 ліжок, проводиться діагностика та лікування патології залоз внутрішньої секреції за українськими та світовими стандартами, виконуються всі протоколи і стандарти за рекомендаціями ВООЗ і Європейській та Амеріканській тиреоїдних асоціацій.

Щорічно у відділенні проводиться більш ніж 500 операцій при патології щитоподібної залози (з них 25% - при раку щитоподібної залози). В останні роки хірургами відділення освоєна методика верхньої стернотомії при загрудинних пухлинах щитоподібної залози. Відсоток ускладнень складає 0.74%, є одним з найнижчих серед клінік ендокринної хірургії не тільки в Україні, а і у Європі.

З 2009 року освоєні і проводяться методики хірургії пухлин наднирників. За останні роки проведено вже 24 адреналектомії, 20 з них лапароскопічними методиками, у тому числі й при ракових та гормонактивних пухлинах наднирників.

Щорічно збільшується кількість хворих пролікованих малоінвазівними способами (що дозволило в 90% випадків уникнути відкритого хірургічного втручання), такими як:

- склерозуюча терапія вузлового зобу,

- внутрішньоорганні субфасціальні ін'єкції дипроспана при компресійному тиреоїдиті під контролем УЗД.

Тільки у нашої клініки в Україні реалізована та успішно проводиться програма комбінованого лікування занедбаного раку щитоподібної залози. Такі ацієнти раніше були приречені на загибель.

Проводиться неоад’ювантна системна або селективна внутрішньоартеріальна поліхіміотерапія з препаратами таксанового ряду, радикальні операції, що включають розширені тиреоїдектомії, резекції з подальшою реконструкцією верхніх дихальних шляхів, ларингектомії з шунтуючими операціями, одномоментна латерофіксація голосової складки, дисекції шиї, радіойодтерапія або дистанційна гамматерапия.

Фахівці відділення щорічно приймають участь з доповідями у міжнародних конференціях та конгресах (м. Москва, Санкт-Петербург, Мінськ, Алма-Ата). У 2008 році пройшли міжнародні курси підвищення кваліфікації IFHNOS.

Відділення має 22 публікації, у тому числі у міжнародних журналах, 2 патенти України на винохід.

У відділенні працюють:

- завідуючий відділенням, кандидат медичних наук ДЕЙНЕКО Ілля В’ячеславович,

- лікар-хірург вищої категорії КРАВЧЕНКО Віктор Анатолійович,

- молодий спеціаліст МЕРЕНКОВА Світлана Павловна


Відділення ендокринної хірургії


 
 
РОЗШИРЕНА ВЕРСІЯ