ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Login Зворотній зв'язок Мапа сайту
« Назад | Відділення гінекологічне

Розташування (cтарий хірургічний корпус)

Телефон внутр. зв'язку:
28-42

Ординаторська №1:
+380 (56) 756-95-27

Ординаторська №2:
+380 (562) 47-25-28

Зав. відділенням:
+380 (56) 373-09-55

Наталія Володимирівна ЄНОТОВА


В нашій багатопрофільній клініці розміщено сучасне гінекологічне відділення на 50 ліжок, яке забезпечує високий рівень лікувально-діагностичного процесу.

Співробітники відділення - лікарі з багаторічним стажем і досвідом в оперативній гінекології, які періодично проходять стажування в найбільших клініках США, Німеччини, Чехії, Росії, Україні.

Ми працюємо в тісній співпраці зі співробітниками кафедри акушерства і гінекології Дніпропетровської медичної академії, яку очолює професор ПОТАПОВ Валентин Олександрович.

У відділенні є комфортабельні одно- і двомісні палати, перебування в яких максимально наближує наших пацієнтів до домашніх умов.

В нашому відділенні надається допомога при будь-яких видах гінекологічних захворювань:

- кісти яєчників;

- безпліддя;

- лейоміома і інші пухлини матки;

- поліпи та гіперпластичні процеси ендометрію;

- опущення матки і стінок піхви;

- стресове нетримання сечі;

- патологія шийки матки.

При діагностуванні доброякісних пухлин матки (міома матки) і бажанні жінки зберегти орган проводиться емболізація судин матки (ЕМА), що дає можливість "лікувати без розрізу".

А також під час вагітності до 22 тижнів:

- загроза переривання вагітності, ранні токсикози;

- важкі захворювання нирок, серцево-судинної, сечовидільної, дихальної, опорно-рухової та інших систем під час вагітності;

- алергічні та ревматичні захворювання під час вагітності;

- переривання вагітності на ранніх і пізніх термінах за медичними показаннями;

- ургентна допомога при невідкладних гінекологічних захворюваннях (позаматкова вагітність, апоплексія яєчника, мимовільний аборт, маткова кровотеча і т.д.).

Крім сучасних методів медикаментозного лікування, виконуються наступні операції будь-якого рівня складності як традиційним методом, так і лапароскопічним, операції з вагінальним доступом, які не залишають рубців і дають можливість жінкам на наступний день після операції залишити лікарню в хорошому самопочутті:

- гістеректомія (видалення матки), включаючи вагінальну операцію навіть при великих розмірах матки, а також тотальну лапароскопічну гістеректомію з лапароскопічним ушиванням;

- міомектомія (видалення міоматозних вузлів зі збереженням матки) при будь-яких розмірах і кількості міоматозних вузлів абдомінальним, лапароскопічним і вагінальним доступом;

- лапароскопічні операції при безплідді, спаечном процесі, кістах яєчників, позаматкової вагітності;

- гістероскопія і гістерорезектоскопія (видалення електропетлею великих поліпів і міоматозних вузлів, розташованих в порожнині матки);

- вагінальні операції з використанням синтетичних ендопротезів (трансобтураторная цістоуретропексія - TVT-o, Prolift та ін.) при запущених і рецидивних формах опущення статевих органів, а також при стресовому нетриманні сечі;

- операції при вадах розвитку геніталій - створення штучної піхви (кольпопоез);

- дрібні гінекологічні операції (діагностичне вишкрібання, конизация шийки матки та ін.).

В разі виникнення непередбачених ускладнень терапевтичного і хірургічного профілю (інфаркт міокарда, інсульт та інші серйозні захворювання), нашим пацієнткам нададуть допомогу фахівці інших спеціальностей лікарні, кафедр медичної академії. В таких ситуаціях скликається консиліум і хворому надається адекватна допомога в повному обсязі, яка б хвороба не застала зненацька.

Крім того, наявність унікального високовартісного устаткування дає нашим пацієнткам можливість відчувати себе в цілковитій безпеці.
 
 
РОЗШИРЕНА ВЕРСІЯ