ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Login Зворотній зв'язок Мапа сайту
« Назад | Відділення профпатології

Розташування (терапевтичний корпус, I поверх)

Пост:
+380 (56) 374-21-87

Зав. відділенням:
+380 (56) 373-09-26

Телефон внутр. зв'язку:
41-63

Світлана Валеріївна ХАРКІВСЬКАУ відділенні (на 40 ліжок) для пацієнтів з направленнями проводиться:

1) стаціонарне лікування:

- пацієнтів із загостренням професійних захворювань або перенесеними отруєннями,

- осіб, які підлягають діям несприятливих умов праці (група ризику розвитку профзахворювань). Для пацієнтів, направлених Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, з яким укладено відповідний договір на реабілітаційне лікування - лікування повністю безкоштовне;

2) діагностика та уточнення діагнозів при погіршенні стану професійного захворювання та отруєння;

3) поглиблене спеціалізоване обстеження пацієнтів з метою уточнення діагнозу та ступеню функціональних порушень, встановлення заключного діагнозу, зв’язку захворювання з умовами праці, отримання висновку для направлення в міжобласні профпатологічні центри відповідно чинному законодавству.

Пацієнти відділення користуються практично всіма діагностично-лікувальними методами на базі обласної лікарні ім.Мечникова.

Безпосередньо у відділенні проводиться діагностика: серцевої патології та дихальної недостатності, контроль якості та адекватності проведення терапії. Це дозволяє:

- відслідковувати зміни спірографічних параметрів в динаміці,

- оцінювати ефективність проведення курсу лікування,

- зберігати отримані результати та порівнювати їх на протязі декількох років, при повторних зверненнях пацієнтів.

На сьогодні наше відділення це:

- навчальна база Дніпропетровської державної медичної Академії.

- обласний консультативно-діагностичний центр з профпатології, де щосереди о 12:00 головним позаштатним спеціалістом облздраввідділу та членами обласної консультативно-діагностичної комісії проводяться консультації хворих, що претендують на встановлення зв'язку між захворюванням та професією.

- організатор научно-практичних міжрегіональних конференцій для лікарів-профпатологів, голів лікарських кваліфікаційних комісій, лікарів, що приймають участь в проведені періодичних медичних профмедоглядів.

У відділені працюють висококваліфіковані фахівці з профпатології.

Окрім фахівців відділення, наші пацієнти при необхідності отримують висококваліфіковану допомогу суміжних спеціалістів для диференційної діагностики та лікування за допомогою новітніх методів.


Відділення профпатології


 
 
РОЗШИРЕНА ВЕРСІЯ