ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Login Зворотній зв'язок Мапа сайту
« Назад | Відділення терапевтичне

Розташування (консультативна поліклініка)

Зав. відділенням:
+380(56) 713-51-28

БОРИСОВА Юлія Василівна

Телефон внутр. зв'язку:
45-55

Терапевтичне відділення обласної консультативної поліклініки було створено в обласній лікарні ім. Мечникова в 2017 р.

У відділенні працюють лікарі, які надають в повному обсязі високоспеціалізовану консультативну допомогу населенню Дніпропетровської області за профілем: кардіологія, ревматологія, ендокринологія, гастроентерологія, пульмонологія, нефрологія, профпатологія, клінічна имунологія, алергологія, гематологія, внутрішня медицина, неврологія, психіатрія. Лікарі приймають участь в телемедичних консультаціях, які здійснюються на базі кабінету телемедичного консультування обласної консультативної поліклініки.

Лікарі відділення забезпечують своєчасну госпіталізацію пацієнтів в стаціонарні відділення КЗ "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І Мечникова" з попереднім максимальним обстеженням хворих з урахуванням реальних можливостей обласної лікарні. В складних діагностичних випадках хворих консультують завідувачі профільними відділеннями лікарні, співробітники кафедри внутрішньої медицини 2 ДМА МОЗ України (зав. кафедрою - д.м.н., професор Олександр КУРЯТА). Лікарі відділення постійно вдосконалюють свої знання, приймають участь у регіональних, всеукраїнських та міжнародних конференціях, ведуть активну наукову діяльність.

У відділенні розроблені і впроваджені власні сучасні локальні протоколи надання медичної допомоги за профілем. Лікарі терапевтичного відділення здійснюють диспансеризацію робітників КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І Мечникова» та інших прикріплених закладів. У відділенні проводять експертні консультації і надають висновки для МСЕК, райвійськкоматів.

Розклад прийому лікарів за напрямками:

- Алерголог

- Гематолог

- Гастроентеролог

- Дерматолог

- Ендокринолог

- Імунолог

- Кардіолог

- Невропатолог

- Нефролог

- Профпатолог

- Психіатр

- Пульмонолог

- Ревматолог

- Стоматолог

- Терапевт з обслуговування співробітників лікарні
 
 
РОЗШИРЕНА ВЕРСІЯ