ДІАГНОСТИКА

Дніпропетровська обласна консультативна поліклініка

Поліклініка Мечникова є головною поліклінічною установою в Дніпропетровській області, яка здійснює лікувально-консультативну, учбову, експертну й організаційно-методичну роботу.

У поліклініці ведеться прийом по 42 лікарським спеціальностям, що охоплюють всі основні розділи медичної практики.

Записатися на консультацію до лікарів можна як на сайті, так і в реєстратурі за телефонами (з 09:00 до 15:00 Пн.-Пт.)
+38 (096) 140-37-13
+38 (098) 325-75-13
+38 (099) 716-04-94

Тут щорічно обслуговується понад 300 тисяч хворих, з них 67% хворих - з міст і районів області, а 33% - хворі з обласного центру. В консультативній поліклініці широко застосовуються консультації клінічних працівників (професорів і доцентів) 12 кафедр медичної академії, розташованих на базах спеціалізованих відділень лікарні, а також завідувачів відділеннями. В цілому, такими консультаціями охоплюється понад 10и432% всіх хворих, що звертаються.

Радіонуклідна діагностика (міжнародна назва "ядерна медицина") - вид променевої діагностики, що дозволяє виявити складні захворювання на ранніх стадіях (до початку функціональних розладів).

Подробнее

Виконуємо всі види рентгенологічних досліджень: рентген, флюорографія, томографія (в тому числі КТ і МРТ), ангіографія, маммографія, коронографія та ін.

Подробнее

У відділенні виконуються всі діагностичні методи дослідження шлунково-кишкового тракту, трахеобронхіального дерева, панкреато-біліарної системи.

Подробнее

У відділенні виконується більше 150 методів досліджень, головна мета яких - об'єктивна діагностика захворювань для досягнення ефективного лікування та скорочення його термінів.
Подробнее

Сучасна діагностика - запорука успішного лікування.
Клініко-діагностична лабораторія Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова є найбільшою лабораторією Дніпропетровської області.Тут зібрані сучасне обладнання кращих європейських виробників, навчений кваліфікований персонал, успішно впроваджуються сучасні технології, нові діагностичні тести.

Подробнее