Клініко-діагностична лабораторія

Дніпропетровська обласна консультативна поліклініка

Поліклініка Мечникова є головною поліклінічною установою в Дніпропетровській області, яка здійснює лікувально-консультативну, учбову, експертну й організаційно-методичну роботу.

У поліклініці ведеться прийом по 42 лікарським спеціальностям, що охоплюють всі основні розділи медичної практики.

Записатися на консультацію до лікарів можна як на сайті, так і в реєстратурі за телефонами (з 09:00 до 15:00 Пн.-Пт.)
+38 (096) 140-37-13
+38 (098) 325-75-13
+38 (099) 716-04-94

Тут щорічно обслуговується понад 300 тисяч хворих, з них 67% хворих - з міст і районів області, а 33% - хворі з обласного центру. В консультативній поліклініці широко застосовуються консультації клінічних працівників (професорів і доцентів) 12 кафедр медичної академії, розташованих на базах спеціалізованих відділень лікарні, а також завідувачів відділеннями. В цілому, такими консультаціями охоплюється понад 10и432% всіх хворих, що звертаються.

Клініко-діагностична лабораторія

Які дослідження виконує лабораторія?

Практично всі, доступні в Україні, види досліджень виконуються в нашій лабораторії. Це - біохімічні, гематологічні, загальноклінічні, мікробіологічні, цитологічні, молекулярно-генетичні, серологічні, всього понад 310 видів лабораторних тестів. Спектр досліджень постійно зростає.

Для надання ургентної допомоги на базі клініко-діагностичної лабораторії цілодобово виконуються всі види лабораторних досліджень, включаючи високоспецифічні тести для ранньої діагностики сепсису, оцінки ризику пошкодження судин і моніторингу стану пацієнтів при важких травмах із здавленням або размозжением значних кількостей м'язової тканини (до 800 досліджень на добу).

Можливості нашої лабораторії, дозволяють:

  • проводити унікальні сучасні дослідження для вивчення схильності до певних захворювань (диференціальна діагностика, заснована на аналізі ДНК);
  • ідентифікувати збудника і визначити чутливість до антимікробних і протигрибкових препаратів, враховуючи всі особливості природної та придбаної резистентності мікроорганізмів;
  • проводити ранню диференціальну діагностику новоутворень імунохімічну діагностику пухлинних маркерів доброякісних і злоякісних новоутворень яєчників, печінки, простати, товстого кишечника, підшлункової залози; захворювань, в основі яких лежить імунна реакція на власні (аутімунние) антигени тканин і органів.

Лабораторія бере участь у державних програмах моніторингу пацієнтів з цукровим діабетом та пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю.

Кадровий потенціал

Фахівці лабораторії постійно підвищують кваліфікацію в провідних навчальних закладах України, беруть участь у міжнародних науково-практичних конференціях, науково-практичних семінарах, виступають з доповідями на міжнародних симпозіумах. Персонал лабораторії якісно виконує широкий перелік лабораторних тестів, гарантує якість і достовірність результатів, що підтверджено сертифікатами Українського Референс центру клінічної лабораторної діагностики та метрології. Більше того, наші фахівці здатні надати лікарю клініцисту і пацієнту кваліфіковану інтерпретацію результатів лабораторних досліджень для визначення та уточнення діагнозу в кожному конкретному випадку.

Колектив лабораторії робить все для того, щоб лікар прийняв правильне рішення, а пацієнт отримав якісний результат .


Галерея


Спеціалісти

завідувач клініко-діагностичною лабораторією

На даній посаді з 2007 року


  +38 (056) 713-51-20

Послуги