Дніпропетровська обласна консультативна поліклініка

Поліклініка Мечникова є головною поліклінічною установою в Дніпропетровській області, яка здійснює лікувально-консультативну, учбову, експертну й організаційно-методичну роботу.

У поліклініці ведеться прийом по 42 лікарським спеціальностям, що охоплюють всі основні розділи медичної практики.

Записатися на консультацію до лікарів можна як на сайті, так і в реєстратурі за телефонами (з 09:00 до 15:00 Пн.-Пт.)
+38 (096) 140-37-13
+38 (098) 325-75-13
+38 (099) 716-04-94

Тут щорічно обслуговується понад 300 тисяч хворих, з них 67% хворих - з міст і районів області, а 33% - хворі з обласного центру. В консультативній поліклініці широко застосовуються консультації клінічних працівників (професорів і доцентів) 12 кафедр медичної академії, розташованих на базах спеціалізованих відділень лікарні, а також завідувачів відділеннями. В цілому, такими консультаціями охоплюється понад 10и432% всіх хворих, що звертаються.

Рентген діагностика

Загально про рентген

Рентгенологічні дослідження застосовуються для вивчення будови і функцій органів в нормі і при патології. Дозволяє діагностувати захворювання, визначати локалізацію і протяжність виявлених патологічних змін, а також їх динаміку в процесі лікування.

При проведенні дослідження пучок рентгенівського випромінювання проходить через органи і тканини та поглинається ними не в однаковій мірі. Через це їх зображення (на спеціальному екрані або рентгенографічній плівці) мають різну контрастність.

З контрастом чи без?

Рентген кісток і суглобів, легенів, серця і деяких інших органів можна проводити без спеціальної підготовки. Однак, природна контрастність де-яких органів (шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, бронхів, судин) недостатня для дослідження. В такому випадку вдаються до штучного контрастування: в організм вводять спеціальні нешкідливі рентгеноконтрастні засоби, які поглинають випромінювання значно сильніше (сульфат барію, органічні сполуки йоду) або слабкіше (газ), ніж досліджувана структура.

Рентген дослідження в Дніпропетровську

Рентгенологічні дослідження в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова виконуються в рентген-діагностичному відділенні, яке має для цього все необхідне - 10 рентгенівських кабінетів, з яких:

Тут працюють досвідчені лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії.

Що пропонує рентген-діагностичне відділення?

У відділенні виконуються всі рентгенологічні методи дослідження (рентген, флюорографія) із застосуванням плівкової і цифрової технологій, а також спеціальні методи: томографія (в тому числі КТ і МРТ), ангіографія, маммографія, коронографія та ін.

Дізнайтеся більше про послуги відділення та оберіть ту, яка потрібна саме Вам.


Спеціалісти


Послуги