Відділення нейрохiрургii хребта та спинного мозку

Наше основне завдання - забезпечити надання населенню України високоспеціалізованих медичних послуг.

Дніпропетровська обласна консультативна поліклініка

Поліклініка Мечникова є головною поліклінічною установою в Дніпропетровській області, яка здійснює лікувально-консультативну, учбову, експертну й організаційно-методичну роботу.

У поліклініці ведеться прийом по 42 лікарським спеціальностям, що охоплюють всі основні розділи медичної практики.

Записатися на консультацію до лікарів можна як на сайті, так і в реєстратурі за телефонами (з 09:00 до 15:00 Пн.-Пт.)
+38 (096) 140-37-13
+38 (098) 325-75-13
+38 (099) 716-04-94

Тут щорічно обслуговується понад 300 тисяч хворих, з них 67% хворих - з міст і районів області, а 33% - хворі з обласного центру. В консультативній поліклініці широко застосовуються консультації клінічних працівників (професорів і доцентів) 12 кафедр медичної академії, розташованих на базах спеціалізованих відділень лікарні, а також завідувачів відділеннями. В цілому, такими консультаціями охоплюється понад 10и432% всіх хворих, що звертаються.

Відділення нейрохiрургii хребта та спинного мозку обласної лікарні ім. І.І. Мечникова є основною базою кафедри нервових хвороб та нейрохірургії Дніпропетровської медичної академії (зав. кафедри – заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, д.м.н., професор Л.А. ДЗЯК).

Чому наше відділення?

Кожен рік у відділенні проходять лікування понад 750 хворих з тяжким діагнозами. 99,9% наших пацієнтів виписуються із значними покращеннями.

Оперативні втручання виконуються з використанням передових технологій. Так, нами впроваджені методики переднього ретроперитонеального доступу, нейротоміі периферичних нервів з електростимуляцією та мікрохірургічної техніки та графтов, метод нейротоміі серединного і ліктьового нерва з електростимуляцією променевого нерва при спастичній кисті та метод електростимуляції плечового сплетіння при травмі.

Виконуються оперативні втручання з постановки транспедикулярних стабiлiзуючих систем рiзних фiрм: "DIAM", "Медтронiк", "Страйкер", "Бейсiс", "Легасi" що дозволило скоротити терміни госпіталізації на 2-3 дні, тимчасової непрацездатності на 1-2 місяці.

Проводиться методика переднього ретроперитонеального доступу до нижньопоясничного відділу хребта при нестабільності хребетно-рухового сегмента, рецидивах грижі міжхребцевого диска, і раніше перенесених оперативних втручаннях на хребті, методика пункційної вертебропластики у хворих з травматичними і патологічними переломами тіл хребців (остеопороз, пухлини). Це дозволило скоротити терміни госпіталізації у відділенні до 3-х днів.

Кадровий потенціал

У відділенні працюють доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії. Всі спеціалісти пройшли стажування у провідних клініках Англії, Чехії, Icпанii,Булорусії та Росії.

Величезний досвід, відповідна підготовка медичного персоналу та високоякісне обладнання дозволяють нам досягати високих результатів лікування, на рівні провідних світових та європейських нейрохірургічних клінік.

Оперативні втручання:

  • злоякісні новоутворення з ураженням хребта, спинного мозку і нервів;
  • доброякісні новоутворення з ураженням хребта, спинного мозку і нервів;
  • запальні захворювання хребта, спинного мозку і нервів;
  • вроджені аномалії хребта, спинного мозку;
  • невралгія трійчастого нерва;
  • захворювання міжхребцевих дисків, нестабільність хребетно-рухового сегменту;
  • стенози хребетного каналу;
  • перелом, переломо-вивих хребта з пошкодженням спинного мозку;
  • травма периферичних нервів;
  • віддалені наслідки травми хребта, спинного мозку, нервів.

Галерея


Отзывы

Впечатления от больницы Мечникова и в частности от своего отделения: больница европейского уровня, уровень квалификации врачей и персонала очень высокий. Люди с таким операбельным опытом и потоком больных проявляют настолько индивидуальное отношение к каждому!? Пародокс! Санитарки и медсестрички очень человечные и работолюбивые, за 8 дней стационара воспринимаешь их не как обслуживающий персонал, а как свою семью. Отдельный низкий поклон зав. отделением Кирпе Юрию Ивановичу, прекрасному человеку, восхитительному нейрохирургу, внимательному доктору, талантливому организатору, способному молниеносно принимать решения, ставить диагноз и избавлять от страданий! Мучался с межпозвоночной грыжей с 2006 года, обходил всех мануальщиков народных целителей. Жизнь была некачественной, был человеком с ограниченными возможностями. В момент последнего приступа боли был в ужасном психически-эмоциональном и физ. состоянии. Операция прошла за 30 мин., сразу наступило счастье и облегчение!!!

Что будет дальше? Даже не сомневаюсь в результате! Больше 10 лет назад именно Кирпа Ю. И. делал аналогичную операцию моему брату - сейчас брат занимается спортом, таскает на руках детей, водит машину и ни в чём не ограничен! С того времени ушло не мало: в отделении развили микрохирургию, шов на моей спине всего 3-4 см! Фантастика!

Через 4-5 мес. после операции намерен вновь заняться спортом! Юрий Иванович, призовые места буду посвящать Вам!

Роман Завада
Пациент отделения нейроспинальной хирургии
Сегодня Кирпа Ю. И. сделал мне операцию по удалению позвоночной грыжи, самому уже не верится как всего 2 часа назад я испытывал невыносимую боль, не мог ни есть, ни спать. До этого дня обращался к разным "специалистам" в Днепропетровске, кроме трат денег и ухудшения состояния больше ничего не происходило. Спасибо, Юрий Иванович! Спасибо, Сергей Анатольевич за таких специалистов и такую организацию работы больницы!
Константин Федорович
Очень хочу поблагодарить Сирко Андрея Григорьевича и Кирпа Игоря Юрьевича за профессионализм...Спасибо им за удачно проведенную операцию моей маме Аракелянц Ларисе Евгеньевне.Побольше бы таких профессионалов как эти врачи!!!еще раз огромное Вам спасибо за здоровую мамочку!
Аракелянц

Спеціалісти


Послуги