Відділення церебральної нейрохірургії

Наше основне завдання - забезпечити надання населенню України високоспеціалізованих медичних послуг.

Дніпропетровська обласна консультативна поліклініка

Поліклініка Мечникова є головною поліклінічною установою в Дніпропетровській області, яка здійснює лікувально-консультативну, учбову, експертну й організаційно-методичну роботу.

У поліклініці ведеться прийом по 42 лікарським спеціальностям, що охоплюють всі основні розділи медичної практики.

Записатися на консультацію до лікарів можна як на сайті, так і в реєстратурі за телефонами (з 09:00 до 15:00 Пн.-Пт.)
+38 (096) 140-37-13
+38 (098) 325-75-13
+38 (099) 716-04-94

Тут щорічно обслуговується понад 300 тисяч хворих, з них 67% хворих - з міст і районів області, а 33% - хворі з обласного центру. В консультативній поліклініці широко застосовуються консультації клінічних працівників (професорів і доцентів) 12 кафедр медичної академії, розташованих на базах спеціалізованих відділень лікарні, а також завідувачів відділеннями. В цілому, такими консультаціями охоплюється понад 10и432% всіх хворих, що звертаються.

Відділення церебральної нейрохірургії

Відділення церебральної нейрохірургії обласної лікарні ім. І.І. Мечникова є основною базою кафедри нервових хвороб та нейрохірургії Дніпропетровської медичної академії (зав. кафедри – заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, д.м.н., професор Л.А. ДЗЯК).

Чому наше відділення?

Кожен рік у відділенні проходять лікування понад 1460 хворих з тяжким діагнозами. 99,9% наших пацієнтів виписуються із значними покращеннями.

У відділенні впроваджені всі сучасні методики хірургічного лікування травм та захворювань центральної нервової системи з використанням мікрохірургічних, ендоскопічних, нейронавігаційних та інших малоінвазивних методик. У відділенні також впроваджені власні запатентовані методики хірургічного та консервативного лікування травм та захворювань центральної нервової системи.

Операційні відділення нейрохірургії обладнані сучасними мікроскопами Carl Zeiss (Німеччина), сучасним мікроінструментарієм (виробників Aesculap, Codman, Rhoton), ендоскопічною стійкою, електротрепанами Stryker, Aesculap, ультразвуковими відсмоктувачами Soring, системою інтраопераційного нейромоніторингу Medtronic (США).

Кадровий потенціал

У відділенні працюють доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії. Всі спеціалісти пройшли стажування у провідних клініках Німеччини, Фінляндії, Англії, Чехії, Булорусії та Росії.

Величезний досвід, відповідна підготовка медичного персоналу та високоякісне обладнання дозволяють досягти високих результатів лікування, співставних з провідними світовими та європейськими нейрохірургічними клініками.

Оперативні втручання

Основними напрямками лікування є:

  • внутрішньо мозкових пухлин,
  • позамозкових пухлин,
  • пухлин гіпофізу та турецького сідла,
  • задньої черепної ямки та мосто-мозочкового кута.

Для видалення пухлин головного мозку ми застосовуємо ендоскопічні, навігаційні, стереотаксичні, мікрохірургічні технології.

  • видалення внутрішньочерепних гематом,
  • репозиція втиснених переломів черепа.

Виконуємо пластику складних дефектів склепіння та основи черепа з використанням титанових імплантатів, виготовлених на основі індивідуальної 3D моделі черепа.

Йдеться про ліквореї назальні, вушні, очні.

Виконуємо дані операції з використанням сучасних програмуючих систем.

Йдеться про травматичні ураження, компресійні синдроми периферичних нервів.


Галерея


Отзывы

Я, дружина Бережного С.А. приношу свою безмежну подяку: завідуючому відділеннія НХ №2 Сірко Андрію Григоровичу та провідному операційному лікарю Кирпа Ігорові Юрійовичу, а також сестричкам Юлі, Яні, Марині за чуйність та людяність, за іх професіоналізм, які вони проявили по відношенню до мого чоловіка Бережного Сергія Анатолійовича.

Хочу Вам побажати залишатися такими, які Ви є зараз: чуйні та людяні, професійно-наукових досягнень та успіхів. Хай завжди і у усьому Вам щастить і Вашим сім´ям. Хай Господь Бог посилає Вам здоров´я і терпіння у вашій нелегкій роботі!!! Низький Вам уклін.

Ірина (дружина Бережного С.А.)
Приношу свою материнську подяку завідуючому відділенням нейрохірургії №2 Сірко Андрію Григоровичу та провідному операційному лікарю Кирпі Ігорю Юрійовичу за чуйність та людяність, за їх професіоналізм, які вони проявили по відношенню до мого сина, Гречко Євгенія. Також хочу подякувати всьому медичному персоналу відділення за доброту і турботу. Хай вам всім і вашим сімям щастить. Низький вам уклін!
Надія Іванівна Гречко
Очень хочу поблагодарить Сирко Андрея Григорьевича и Кирпа Игоря Юрьевича за профессионализм...Спасибо им за удачно проведенную операцию моей маме Аракелянц Ларисе Евгеньевне.Побольше бы таких профессионалов как эти врачи!!!еще раз огромное Вам спасибо за здоровую мамочку!
Аракелянц

Спеціалісти

завідувач відділення нейрохірургії №2 (церебральної нейрохірургії)

На даній посаді з 2009 року.

Доктор медичних наук, лікар-нейрохірург вищої категорії.


  +38 (056) 713-51-13

Послуги