Відділення лікувальної фізкультури

Наше основне завдання - забезпечити надання населенню України високоспеціалізованих медичних послуг.

Дніпропетровська обласна консультативна поліклініка

Поліклініка Мечникова є головною поліклінічною установою в Дніпропетровській області, яка здійснює лікувально-консультативну, учбову, експертну й організаційно-методичну роботу.

У поліклініці ведеться прийом по 42 лікарським спеціальностям, що охоплюють всі основні розділи медичної практики.

Записатися на консультацію до лікарів можна як на сайті, так і в реєстратурі за телефонами (з 09:00 до 15:00 Пн.-Пт.)
+38 (096) 140-37-13
+38 (098) 325-75-13
+38 (099) 716-04-94

Тут щорічно обслуговується понад 300 тисяч хворих, з них 67% хворих - з міст і районів області, а 33% - хворі з обласного центру. В консультативній поліклініці широко застосовуються консультації клінічних працівників (професорів і доцентів) 12 кафедр медичної академії, розташованих на базах спеціалізованих відділень лікарні, а також завідувачів відділеннями. В цілому, такими консультаціями охоплюється понад 10и432% всіх хворих, що звертаються.

Відділення лікувальної фізкультури

Що ми пропонуємо?

У відділенні лікувальної фізкультури (ЛФК) лікуються пацієнти з 24 стаціонарних відділень лікарні (14 терапевтичних та 10 хірургічних відділень). Для цього у відділенні є:

  • 3 кабінети ЛФК (в новому хірургічному корпусі – 80 кв.м, в старому хірургічному корпусі – 24 кв.м., в неврологічному корпусі – 16 кв.м.);
  • кабінет механотерапії – 80 кв.м. (в новому хірургічному корпусі);
  • лікувальний басейн з кімнатами відпочинку для пацієнтів та душовими – на 60 кв.м.;
  • тренажерний зал (підвальне приміщення старого хірургічного корпусу);
  • сауна (тренажерний зал і сауна призначені для оздоровлення співробітників лікарні).

У відділенні ЛФК протягом року в середньому проходить лікування 7,9–8 тис. хворих. На одного пацієнта приходиться по 14,1 процедур (по Україні цей показник складає 10,5 процедур).

У басейні протягом року лікується 800–900 пацієнтів. Це, в основному, пацієнти відділень: неврології № 2 (вертеброневрологія), травматології та ортопедії, нейрохiрургii хребта та спинного мозку, церебральної нейрохірургії, профпатології та інші.

У кабінетах ЛФК є обладнання для реабілітації: ортопедо-травматологічних пацієнтів (пасивна розробка на ковзних площинах, тренажери); для неврологічних та нейротравматологічних пацієнтів (з горизонтального у вертикальне положення, сходи та бруси для навчання ходьбі).

Кадровий потенціал

Практична робота відділення лікувальної фізкультури ведеться в тісній співпраці з провідними кафедрами Дніпропетровської медичної академії: травматології та ортопедії, неврології та нейрохірургії, терапії.

Наші лікарі систематично працюють над підвищенням своєї кваліфікації - проходять переривчасті курси на цих кафедрах, беруть участь в конференціях обласного та міжнародного значення.

Відділення лікувальної фізкультури є базою для проведення практичних занять Дніпропетровської медичної академії та інституту фізкультури (факультет фізичної реабілітації).


Галерея


Спеціалісти


Послуги